368

Рулонні штори

  • Рулонні штори бувають відкритого і закритого типу
  • Види: тканинні, день-ніч, блек аут
  • Матеріали: Натуральні / Синтетичні тканини
  • Кожна рулонна штора робиться індивідуально для вас

Рулонні штори – це різновид сонцезахисних систем, що відрізняються простотою, зручністю у використанні, легкістю в монтажі і недорогою ціною. Вони являють собою полотно тканини, яке згортається в акуратний і ергономічний рулон при згортанні і прикриває весь віконний отвір в розгорнутому стані. У порівнянні з класичними жалюзі, тканинні рулонні штори на вікна характеризуються простим управлінням і антистатичними властивостями. Існують дві основні різновиди рулонних жалюзі, кожна з яких має свої особливості і переваги: ​​системи відкритого та закритого типу.

За будовою конструкції рулонні штори (тканинні ролети) прийнято розділяти на такі основні типи:
1) відкритого типу (їх називають також Міні)

Це найпростіший і недорогий вид рулонних штор.
Щоб тканина не бовталася і не провисала при провітрюванні вікна, рулонні штори комплектуються натягнутою вертикально ліскою, яка захована за тканину і її не видно

2) закритого типу (їх називають також Uni, касетними)

У цьому випадку вал, на який намотується тканина, закривається коробом, а з боків по вертикалі тканина утримується направляючими планками. Відповідно в цьому випадку моток тканини не видно і тканина не бовтається і не провисає.
Як правило, рулонні штори закритого типу коштують приблизно в 2 рази дорожче відкритого типу.

Кожна рулонна штора робиться індивідуально для вас
Кожне вікно і склопакет має свої відмінні від інших розміри. Ми виготовляємо рулонні штори за розмірами, знятими нашим замірником, і з тієї тканини яку ви обрали. Такий підхід гарантує, що ви в результаті отримаєте те, що очікували. Якщо ж ви вирішите купити готові рулонні штори в якому-небудь будівельному супермаркеті, ймовірність того, що ви не вгадаєте з розмірами і тканиною достатньо висока, тому що рулонні штори в супермаркетах йдуть з певним досить грубим кроком. А враховуючи той факт, що рулонні штори, як правило, ставляться не на рік і не на два, осад від невдалого рішення і покупки в такому випадку може ще довго дошкуляти вам.