84

ALUTECH

Секційні ворота є одним з найбільш поширених типів ворот в Європі. Іх конструкція представляє собою з’єднувальні петлі панелей, що рухаються по напрямним шинам, які надійно прикріплені до краю проема і заведені під перекриття будівлі. При відкритті дверей панелі одна за іншою розміщуються під простір, не вимагаючи додаткового простору перед воротами.
Секционные ворота «Алютех» мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах та паркінгах, на промислових об’єктах, в автомойках та автосервісах. При цьому вони прекрасно доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якого будівлі.

Управління воротами

Управляти воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного управління. За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління. На випадок відключень електроенергії передбачено спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Ресурс експлуатації

Ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйому-опускання. При використанні газу до семи раз на день їх гарантійний ресурс буде вичерпано по закінченні 10 років. Після цього термін служби конструкцій секційних ворот з калиткою можна продовжити, просто замінивши пружини.

Конструкція та матеріали

Сендвіч-панелі ворот «Алютех» виготовляються з листової сталі, спеціально обробленої та стійкої до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пенополиуретаном, що робить її безпечною для людини та озонового шару Землі. Лицевая поверхность панели имеет тиснение дерева (текстура дерева), що закриває на полотнах ворот мелкі царапини, що з’являються в процесі експлуатації. Спеціальне несмішане ущільнення з EPDM-полімери зберігає еластичність панелей при низьких температурах, підвищує їх стійкість до атмосферним впливам, забезпечує надійну воздухонепроницаемость полотна ворот і додаткову теплоізоляцію. Конфігурація панелей забезпечує їх самоцентровку і виключає люфт относительно друг друга, що істотно спрощує монтаж ворот, на швидкість і простоту, які впливають також попередньо підготовлені при виробництві отвори для деталей.

Безпека використання

Компанія «Алютех» приділяє велику увагу безпеці випускається продукції. Наші ворота відповідають всім вимогам європейських стандартів безпеки (EN 12604, EN 12453). Особлива форма сендвіч-панелей та шарнірів виключає будь-яку можливість заїзду пальців між панелями, а також між полотном ворот та вертикальною направляючою. Каждає секційні ворота обладнані спеціальним механізмом, що забезпечує захист від пошкодження пружин. Промислові секційні ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами, які блокують полотно ворот при обриву тросу.

  • Гаражні ворота
  • Промислові ворота
  • Панорамні ворота
  • В’їзні ворота

Щороку більше 200 000 власників приміщень закривають отвори за допомогою секційних воріт «АЛЮТЕХ». Серед об’єктів установки є і гаражі в заміських будинках і дачах, і підземні стоянки, і котеджі. На думку замовників, ворота від провідного виробника ринку з Білорусі – однозначну позитивну відповідь на питання зберігання авто і майна, безпечної і комфортної роботи, теплоізоляції.