77

ALBER

Не дивлячись на те, що підвіконня з дерев’яного масиву можуть постраждати від впливу води чи конденсату, сучасним виробникам вдалося досягти нових успіхів у сфері виготовлення дерев’яних підвіконь. Спеціальні типи покриттів, лаки та способи обробки дозволяють підвищити якість та стійкість майже будь-якого масиву дерева. Найбільшого поширення сучасні дерев’яні підвіконня Альбер набули серед мешканців міст із підвищеною вологістю. Мова може йти, наприклад, про міста, розташовані на берегу ріки. У якості основи підвіконня Alber використовується міцна формостійка плита, що може виготовлятись із берези або вільхи. Після цього конструкція шпонується з використанням натуральних дубових матеріалів, а на кінцевому етапі покривається спеціальним лаковим розчином. Подібний принцип виробництва дозволяє гарантувати високу якість, вишуканий дизайн та довговічність підвіконня.

  • -Цільна водостійка плита забезпечує підвіконню неймовірну надійність, комбінована будова основи захищає від деформацій.
  • -Жодних шкідливих речовин! Підвіконня Alber повністю безпечне, адже виготовляється з екологічних матеріалів. Тому ви можете спокійно встановлювати його у дитячій кімнаті.
  • -Дерев’яна основа дозволяє виготовляти підвіконня нестандартної форми, з вентиляційними решітками чи іншими модифікаціями. Крім того, ви самі обираєте форму капіноса, є можливість заокруглити кути, щоб запобігти можливим травмам.

Дерев’яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному європейському обладнанні, що свідчить про його високу якість.Австрійське покриття Egger надає підвіконню дерев’яної текстури та забезпечує захист від зовнішніх пошкоджень. А завдяки широкій палітрі ви отримуєте можливість підібрати колір під ваш інтер’єр.Підвіконня ми звикли використовувати в якості підставки для квітів у горщиках. Але що, якщо подивитися під іншим кутом і трішки творчо? Цікаве оформлення підвіконня не тільки додасть яскравих фарб в будь-який інтер’єр, але і допоможе збільшити простір житлової кімнати. Варто зауважити, що не кожну ідею можна реалізувати в якій-завгодно квартирі, так як дизайн розробляється з урахуванням не тільки побажань власника, але і в залежності від типу стін, проектування приміщення.