155

РАЗОМ

Найпопулярніша конструкція москітної сітки – це рамкова москітна сітка, яка представляє собою алюмінієвий каркас з пластиковими сполучними куточками і натягнуте на нього полотно. Така конструкція може мати поперечне ребро жорсткості, якщо висота конструкції дуже велика. З боків сітки є невеликі пластикові ручки, які призначені для зручності закріплення. Рамкова москітна сітка на віконний проріз може бути встановлена за допомогою додаткових внутрішніх або зовнішніх кріплень. Найбільш популярний метод кріплення рамкової сітки на вікно – кріплення за допомогою z-образних елементів, які мають у своєму розпорядженні на внутрішній поверхні каркаса сітки. Зазвичай це чотири кріплення, по одному на кожній стороні каркаса. Використовуючи ручки, сітку необхідно завести в отвір з боку вулиці так, щоб сітка стикалася з ущільнювачем. Поверніть кріплення, зачепивши їх за раму вікна. Москітна сітка встановлена. Ще один спосіб кріплення рамкової москітної сітки на вікно – використання пластикових куточків. Спеціальні пластикові куточки кріпляться не на каркас сітки, а безпосередньо на саму віконну раму з боку вулиці. Куточки фіксуються на рамі за допомогою саморізів. Москітну сітку можна встановити використовуючи плунжерні кріплення. Такий спосіб найдорожчий. Але в умовах сильних вітрових навантажень він необхідний, так як плунжерні кріплення є самим надійним. Для кріплення ісаользуют спеціальну деталь з пружиною.

«МІЙ ДІМ — МОЯ ФОРТЕЦЯ» ДВЕРІ НАДІЙНО ЗАХИЩАЮТЬ ВАС ВІД ПРИКРОЩІВ ПОГОДИ, ВУЛИЧНОГО ПИЛУ ТА СТОРОННІХ ЗАПАХІВ, ВІД ГАЛАСЛИВИХ СУСІДІВ ТА НЕБАЖАНИХ ГОСТЕЙ. ВОНИ Ж ГОСТИННО ЗУСТРІЧАЮТЬ ГОСПОДАРІВ ТА ЇХ ДРУЗІВ. ХОРОШІ ДВЕРІ ДОПОМОГАЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ НЕПОВТОРНИЙ МІКРОКОСМОС ОСЕЛІ ТА РОДИНИ. ВИ ЗАВЖДИ ВПЕВНЕНІ У ЗБЕРЕЖЕННІ ОСОБИСТОГО ПРОСТОРУ, РЕЧЕЙ ТА СТВОРЕНОГО ЗАТИШКУ

Виготовлення з гнутого профілю

найкраще поєднання міцності та легкості
велика товщина створки без суттєвого збільшення ваги.
точність виготовлення всіх комплектуючих.

Притвор (чверть) на кожних дверях

два контури ущільнення на кожних дверях
подвійний притвор з трьома контурами ущільнення на серії ПРЕМІУМ
підвищена протизламність, звуко та теплоізоляція

Уважність до деталей

замки та планки замків приховані в потай
якісна обробка та зварка стиків
приховані кріплення накладок МДФ та лиштви
отвори під анкера та антизрізи на рамі закриті пластиковими заглушками

  • Характеристика: Текст
  • Характеристика: Текст
  • Характеристика: Текст
  • Характеристика: Текст

За 5 років на ринку вже встигли зарекомендувати себе, як висококласні та довговічні. Двері виготовляються без використання готових профілів. Полотно, ребра жорсткості та коробка формуються з листів металу шляхом багатократного згину. Технологічні отвори штампуються на спеціалізованому координатно-пробивному обладнані. Професійне програмне забезпечення, високоточні матриці та відсутність людського фактору забезпечують геометричну точність конструкції та високу якість. Двері комплектуються панелями МДФ високої щільності та ламінуються ПВХ-плівками, що імітують цінні породи деревини або з різноманітними кольоровими рішеннями. З дверима від компанії «Разом» будинок, готель, студія або офіс набувають неповторного стилю, а укомплектовані провідними замковими технологіями – гарантують надійний захист.