139

WDS

 • Профіль: WDS 5S, WDS 6S, WDS 7S, WDS 8S, WDS Двері 60, WDS Двері 70
  Монтажна ширина (глибина) конструкції: 60-70-82мм
  Кількість камер в рамі: 5-6
  Кількість камер в стулці: 5-6
  Контури ущільнювача: 2-3
  Фурнітура: Vorne (Туреччина), Siegenia (Німеччина), Maco (Австрія), WinkHaus (Німеччина)
  Товщина армування: 1,2-2,0 мм
  Товщина склопакета: 24-32-40-44 мм
  Коефіцієнт звукоізоляції: до 45 Дб

WDS 8S – 6-камерна профільна система з трьома контурами ущільнення та бездоганним дизайном – одна із найбільш енергоефективних віконних систем. Вона ідеально підходить для скління котеджів, будівель з підвищеними вимогами до теплозбереження, а також приватних будинків, що збудовані за системою passive house. WDS 8S дозволяє значно зекономити ресурси на опалення та кондиціонування оселі.

Високі показники енергоефективності, підвищені ізоляційні властивості, довговічність і надійність – це головні характеристики вікон із профільної системи WDS 7S. Завдяки можливості використання склопакета товщиною 40 мм, вікна з цієї системи володіють відмінною звукоізоляцією, що дозволяє зберегти комфорт і затишок в оселі

WDS 6S – шестикамерна профільна система – оптимальний вибір для типового та об’єктного будівництва. Вона дозволяє отримати всі переваги вікон із ПВХ профілю, при цьому забезпечуючи оптимізацію бюджету забудови. Вікна з WDS 6S можна встановлювати в офісах, будинках і квартирах.

WDS 5S – п’ятикамерна профільна система, оптимальний вибір для споживачів, які приділяють особливу увагу якості вікна та оптимізації сімейного бюджету. Гарна тепло- і шумоізоляція, надійний захист від вітру й протягів, класичний дизайн і простота в експлуатації. Вікна WDS 5S підходять для установки в будь-якому приміщенні, при цьому підкреслюючи стиль та інтер’єр кімнати.