104

STEKO

Steko – виробник металопластикових конструкцій №1 в Україні, сучасне європейське підприємство, яке виробляє продукцію за міжнародними стандартами якості в мінімальні терміни. Високий рівень обслуговування, установка oкoн, скління бaлкoнoв, виготовлення алюмінієвих захисних poллeт, алюмінієвих фасадів і ceкціoнниx вopoт «пoд ключ», доставка в будь-яку точку України на власному автотранспорті, бездоганну якість продукції, шанобливе ставлення до клієнтів і партнерів, унікальний фірмовий стиль – все це відмінні риси нашої компанії.

 • Профіль: Steko S300, Steko S400, Steko S500, Steko S600, Steko S700, Steko S800, Steko Ideal 2000, Steko Ideal 4000, Steko Ideal 7000, Steko Ideal 8000
  Монтажна ширина (глибина) конструкції: 58-60-70-75-85мм
  Кількість камер в рамі: 3-4-5-6
  Кількість камер в стулці: 5-6-7
  Контури ущільнювача: 2-3
  Фурнітура: Axor (Україна), Siegenia (Німеччина), Maco (Австрія)
  Товщина армування: 1,2-2,0 мм
  Товщина склопакета: 24-30-32-40-44 мм
  Коефіцієнт звукоізоляції: до 48 Дб

Наші вікна – якісні та недорогі, вони вигідно відрізняються довговічністю і стійкістю до всіх видів атмосферних впливів. З нами ви завжди будете в безпеці, теплі і комфорті! Літо – спекотна пора, але купивши наші енергозберігаючі пластикові вікна на балкон або в кімнату, ви зможете захистити свій будинок від проникнення гарячого повітря і дискомфорту, який з цим пов’язаний. На зиму цей варіант вікон теж буде досить розумним рішенням: ви можете замовити вікна в інтернет-магазині – і через короткий час вже насолоджуватися комфортним температурним режимом у власному будинку. Якщо ви хочете купити вікно, але вважаєте, що з фінансової точки зору таке придбання буде для вас непосильним, зверніться до наших менеджерів, які швидко зроблять розрахунок і озвучать вам вартість віконної конструкції. Ви переконаєтеся в тому, що Steko культивує не тільки європейська якість, а й цінову доступність своєї продукції. Наші вікна не найдешевші в Україні, але вони найдоступніші серед вікон тих виробників, які можуть і готові похвалитися аналогічним рівнем якості класу “преміум”.