Металопластикові вікна

OpenTeck

  • Камерний профіль: 3 - 5
  • Монтажна глибина – 60-70 мм.
  • Опір теплопередачі – 0,61 - 0,86 м2 ·°С/Вт.
  • Можливість установки склопакетів 24, 32, 42 мм та одинарного скла 4 мм.
  • Універсальне армування в профілях рами, стулки, імпоста.
  • Фурнітурний паз із розміром до осі 13 мм відповідає Європейському стандарту.
Профільні віконні системи OPEN TECK™ розроблені з урахуванням кліматичних умов України і відповідають вищим стандартам якості й технологічності при виробництві готових виробів.
Використовуючи передовий досвід у даній галузі та останні технічні досягнення, конструкторським бюро OPEN TECK™ були розроблені три серії профілів:

класична трикамерна система STANDARD, шириною 60 мм;
елегантна чотирьохкамерна система DE-LUX, шириною 60 мм;
високоефективна п'ятикамерна система ELIT, шириною 70 мм.

OpenTeck

OPEN TECK вже 7 років - найбільший в Україні виробник ПВХ-підвіконь шириною від 100 до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Торгова марка OPEN TECK™, зареєстрована в Україні у 2006 році, швидко набула популярності серед віконних організацій, що професійно займаються виробництвом і монтажем металопластикових вікон. Компанія розпочала свою діяльність з придбання однієї екструдерної лінії з виробництва підвіконня. Завдяки злагодженій роботі команди OPEN TECK і додатковим інвестиціям у виробничі потужності фірма зайняла лідируючі позиції за обсягами виробництва підвіконь в Україні. Наступним кроком у розвитку компанії стало створення власної профільної віконної системи OPEN TECK™, розробленої спеціально до кліматичних умов України, і яка відповідає вищим стандартам якості й технологічності при виробництві готової продукції. Використовуючи весь величезний досвід у даній галузі та останні технічні досягнення, кострукторський бюро були розроблені три серії профілів: класична трикамерна система STANDARD і елегантна чотирьохкамерна система DE-LUX, шириною 60 мм; високоефективна п'ятикамерна система ELIT, шириною 70 мм. Велика увага приділяється якості та екологічності продукції, що випускається OPEN TECK™. Ретельність контролю вхідних компонентів на заводі OPEN TECK забезпечує гідну якість продукції. Контролюється кожна партія сировини, вимірюється її вологість, хімічний склад, питома вага, а також десятки інших параметрів. Те саме відбувається з усіма іншими інгредієнтами, склад і асортимент яких представляють унікальну технологічну рецептуру, розроблену фахівцями заводу.