Сонцезахисні системи

DEKORA

Рулонні штори, вертикальні-горизонтальні жалюзі

  • Види: Класичні, Міні-рулони, Касетні
  • Матеріали: Натуральні / Синтетичні тканини
Дуже модними і популярними останнім часом стали рулонні штори день-ніч. Складаються вони з смуг, що чергуються один з одним: прозорих і непрозорих. Конструкція має особливий механізм, за допомогою якого можна регулювати ступінь освітленості в приміщенні, піднімаючи і опускаючи смужки. Вони починають пересуватися відносно один одного, в результаті чого кімната наповнюється необхідною кількістю сонячного світла.

Переваги рулонних штор день-ніч

Універсальність. Така конструкція підійде під будь-який стиль інтер'єру (хай-тек, мінімалізм і ін.). Величезний вибір кольорів. Ця конструкція може мати найрізноманітніше поєднання смужок (чорно-білі, синьо-жовті та ін.). Найголовніше - це правильно підібрати кольори до свого інтер'єру. Крім того, вони створюють атмосферу комфорту і затишку. Така конструкція дуже добре поєднується з іншими предметами інтер'єру. Можливість створювати необхідну освітленість в приміщенні, що актуально для офісів і житлових приміщень. Завдяки таким смужках можна створити затемнення або впустити в кімнату сонячне світло. Таку конструкцію виготовляють на замовлення, беручи до уваги всі особливості вікна (розміри, форма). Придбавши рулонні конструкції, можна бути абсолютно впевненим у тому, що пил збиратися на них не буде ніколи. Вони виготовляються з поліефіру, який володіє пиловідштовхуючими властивостями. Простий механізм, яким керувати дуже легко. За допомогою ланцюжка регулюється рівень освітленості в кімнаті. Якщо виникне необхідність залишити штору на певній висоті, досить відпустити ланцюжок, щоб довжина автоматично закріпилася.

Матеріали ламелей жалюзі

Жалюзі з алюмінію. Ламелі алюмінієвих жалюзі дозволяють затемнювати приміщення як повністю, так і частково. Це досягається застосуванням перфорованих алюмінієвих ламелей. Жалюзі з алюмінію відрізняє практично вічний термін служби. Ламелі таких жалюзі мають підвищену жорсткість. Завдяки цьому жалюзі з алюмінію застосовуються в оформленні складних за формою віконних прорізів і перегородок. Їм не страшні перепади температур. Можливе застосування жалюзі з алюмінію в приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, ванних кімнатах, басейнах), а також там, де велика ймовірність забруднення (промислові та складські приміщення, розташовані, наприклад, в промислових зонах). За такими жалюзі легко доглядати.