Вхідні двері

Термопласт Плюс

  • високі тепло і звукоізоляційні характеристики
  • МДФ накладки з художнім фрезеруванням, патиною та об'ємними елементами.
  • великий асортимент кольорів ПВХ плівок
  • можливість виготовлення вхідних дверей з ковкою та склопакетом.
  • металевий лист від 1 до 2мм.
Завершальний етап якісного ремонту будинку або квартири – установка надійних і естетично привабливих вхідних дверей. Окрім головного свого призначення – захисту житла від несанкціонованого проникнення, вони ще запобігають попаданню в нього сторонніх запахів і звуків.

Про виробника

ТзОВ «Термопласт плюс» засновано в 2007 році у смт.Меденичі Дрогобицького р-ну Львівської області і за недовгий час стало одним з лідерів по виготовленню вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій . На сьогоднішній день це сучасне підприємство з виробничими потужностями понад 10 тис. конструкцій в місяць з розвиненою дилерською мережею і мережею особистих представництв в Львівській, Рівенській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Київській та Закарпатській областях. Всі виробничі і технологічні процеси на підприємстві здійсняються на сучасному устаткуванні німецької фірми Urban. На відміну від конкурентів ТзОВ «Термопласт плюс» не спинилося тільки на виготовленні металопластикових конструкцій, але й доповнило асортимент, вхідними металевими дверима, москітними сітками, підвіконням відливами і деревяними міжкімнатними дверима Всі матеріали які використовуються при виготовленні продукції сертифіковані, як і сертифіковані самі готові вироби, що виробляє товариство.

Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Металеві двері з МДФ-накладками під фарбою RAL – це величезна різно манітність колірних рішень. Оздоблення дверей з фарбуванням RAL виглядає вель ми багато і респектабельно. RAL фарбування– це ще один різновид обробки матеріалу. Система RAL – це таблиця кольорів, за допомогою якої визначається весь асортимент фарб. При фарбуванні броньованих дверей МДФ використовуються кольори фарб класичної колекції. Такі фарби забезпечують дуже якісне покриття дверей, мають відмінні експлуатаційні характеристики і відрізняються довговічністю. Оздоблення броньованих дверей МДФ за системою RAL зробить Ваш інтер’єр неповторним і оригінальним. Система RAL пропонує на будь-який смак величезну кількість різноманітних кольорів, різноманітних відтінків для створення Вашого унікального стилю.
Alt Alt Alt
ADL-print – це плівка з термопереводом, точніше – фарба на плівці, яка при певному температурному режимі залишається на МДФ-плиті. Виріб, покритий ADL-print, виглядає набагато дорожче, а в застосуванні навіть практичніше і довговічніше. До того ж це екологічно чистий продукт, 100% імітує текстуру зрізу натурального дерева, природних матеріалів, однотонні декори, і не тільки.
ADL-print має ряд безсумнівних переваг:
Застосування у виробництві ADL-print дозволяє комбінувати в одному виробі
кілька кольорів, уникнувши будь-якого стику покриття.
Технологія нанесення подібна пресування плівки ПВХ, а покриття лаком додасть МДФ-накладці не тільки гарантію захищеності, а й надає вишуканий вигляд і справжню розкіш.
Можливість створити дизайн декору самостійно.
Alt Alt Alt Alt
МДФ-накладки все частіше використовують в поєднанні з композитом (поглибленими металевими вставками). Це можуть бути горизонтальні, вертикальні смуги або абстракція. Композит в поєднанні з плівкою ПВХ і візерунком, який можна нанести на поверхню накладки методом фрезерування, надає шикарний і ексклюзивний вид. Такі двері підійдуть любителям вишукано-строгого стилю, що вважають за краще мінімалізм і хай-тек. Елегантний зовнішній вигляд виробів додасть приміщенню незабутній зовнішній вигляд, зробивши його затишним і надійним
Alt Alt Alt Alt
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt